Kontaktpersoner

Vi som jobbar på SEO Kompetens

Sakari Bomström

Redaktör

Mejl: sakari@seokompetens.se
Telefon:+46(0)70-2926370

Eric Grahn

Säljansvarig

Mejl: eric@seokompetens.se
Telefon: +46(0)370 – 302476

Christian Immonen

Video produktion, animering av film

Mejl: christian@seokompetens.se
Telefon: +46(0)70 5933305

Fritid: Jag är priviligierad som arbetar med min hobby.
Tränar dagligen med att alternera mellan styrketräning, cykling, jogging och promenader
i naturen.

Denisa Johansson

Ekonomi, administration.

Mejl: denisa@seokompetens.se
Telefon: +46(0)70-5292751

Fritid: Denisa är globetrottern som älskar att resa, umgås med vänner och nya utmaningar i livet.

Christopher Johansson

Teknisk SEO, WordPress, Grafiskt material, social marknadsföring.

Mejl: chris@seokompetens.se
Telefon: +46(0)370-501009

Fritid: umgås med vänner och åker gärna bräda om vädret tillåter, stort intresse för hur saker fungerar och SEO.

Per Svensson

VD, säljare.

Mejl: per@seokompetens.se
Telefon: +46(0)70-6987777

Fritid: träffas ofta i dojon. Pelle har sin idrottsliga bakgrund i taekwando och är numera instruktör för den kommande generationen i jujutsu.

Thomas Lundh

Redaktionell optimering, adwords & social marknadsföring.

Mejl: thomas@seokompetens.se
Telefon: +46(0)70-8830664

Fritid: gillar tyngdlyftning och hänger en del på Värnamo Atletlubb. En klubb han var med och bildade. Är även förtjust i kampsport. Är författare på lediga stunder och har sex publicerade titlar bakom sig.

Kontakta oss direkt

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Här finns vi

SEO Kompetens AB
Malmövägen 2
33131 Värnamo
Sverige

  • info@seokompetens.se
  • +46(0)70-8830664